សម្រាប់ថ្ងៃទី19/08/2017

ឥឡូវនេះម៉ោង 16:40 ម៉ោងនៅភ្នំពេញ | ចំនួនប្រកួតសរុបម្រាប់ថ្ងៃនេះមាន 228 ប្រកួត    » Refresh / Reload

Time Stat Team Home Score Team Away HT
 Spain Primera Division
23:16
2017-08-19
 1  Celta Vigo  1-0  Sociedad 
01:15
2017-08-20
01:15  Girona  ?-?  At.Madrid 
03:15
2017-08-20
03:15  Sevilla  ?-?  Espanyol 
 Germany Bundesliga
20:30
2017-08-19
FT  Mainz  0-1  Hannover 96  0-0
20:30
2017-08-19
FT  Hamburger  1-0   Augsburg   1-0
23:33
2017-08-19
 1  Schalke   0-0  Leipzig 
20:30
2017-08-19
FT  Hertha BSC Berlin  2-0  VfB Stuttgart  0-0
20:30
2017-08-19
FT  Wolfsburg  0-3  Dortmund  0-2
20:30
2017-08-19
FT  Hoffenheim  1-0  Werder Bremen  0-0
 England Premier League
18:30
2017-08-19
FT  Swansea City  0-4  Manchester United  0-1
21:00
2017-08-19
FT  Bournemouth  0-2  Watford  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Burnley  0-1  West Brom  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Leicester City  2-0  Brighton  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Liverpool  1-0  Crystal Palace   0-0
21:00
2017-08-19
FT  Southampton  3-2  West Ham  2-1
23:30
2017-08-19
 1  Stoke City  0-0  Arsenal 
 France Le Championnat Ligue 1
22:00
2017-08-19
 31  Lyonnais  3-1  Bordeaux  2-1
01:00
2017-08-20
01:00  Montpellier  ?-?  Strasbourg 
01:00
2017-08-20
01:00  Nice  ?-?  Guingamp 
01:00
2017-08-20
01:00  Stade Rennais FC  ?-?  Dijon 
01:00
2017-08-20
01:00  Saint-Etienne  ?-?  Amiens 
01:00
2017-08-20
01:00   ES Troyes AC   ?-?  Nantes 
 Italy Serie A
23:03
2017-08-19
 1  Juventus  1-0  Cagliari 
01:45
2017-08-20
01:45  Verona   ?-?  Napoli 
 African Nations Championship
20:00
2017-08-19
Undecided  Sudan  ?-?  Ethiopia 
 Spain Segunda Division
00:00
2017-08-20
00:00  Alcorcon  ?-?  Sporting Gijon  
00:00
2017-08-20
00:00  Osasuna  ?-?  Sevilla 
01:30
2017-08-20
01:30  Cordoba C.F.  ?-?  Cadiz 
01:30
2017-08-20
01:30  Numancia  ?-?  Huesca 
03:00
2017-08-20
03:00  Valladolid  ?-?  BarcelonaB 
 France Ligue 2
20:00
2017-08-19
FT  UNFP  2-4  Stade Brestois  1-1
 French Nationa League
19:45
2017-08-19
FT  Red Star   2-0  Consolat Marseille   2-0
 Germany Bundesliga 2
18:00
2017-08-19
FT  Fortuna Dusseldorf  2-0  Kaiserslautern   1-0
18:00
2017-08-19
FT  Dynamo Dresden  0-4  SV Sandhausen  0-1
18:00
2017-08-19
FT  Heidenheim  1-2  Duisburg  0-0
 German 3. Liga
19:00
2017-08-19
FT  Preuben Munster  0-1  Magdeburg  0-0
19:00
2017-08-19
FT  Hallescher  1-2  Unterhaching  0-1
19:00
2017-08-19
FT  SG Sonnenhof Grobaspach  0-0  Aalen  0-0
19:00
2017-08-19
FT  Chemnitzer  0-0  VfL Osnabruck  0-0
19:00
2017-08-19
FT  Werder Bremen (Am)  0-0  Wehen  0-0
19:00
2017-08-19
FT  Rot-Weiss Erfurt  0-1  Paderborn  0-1
 England The Championship
21:00
2017-08-19
FT  Aston Villa  4-2  Norwich  2-0
21:00
2017-08-19
FT  Nottingham   2-1  Middlesbrough  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Wolves  1-2  Cardiff  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Ipswich  2-0  Brentford  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Bristol   0-0  Millwall  0-0
23:29
2017-08-19
 1  Sunderland  0-0  Leeds 
18:15
2017-08-19
FT  Sheffield United  1-0  Barnsley  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Fulham  0-1  Sheffield W  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Preston   1-0  Reading  1-0
 England Divison 1
21:00
2017-08-19
FT  Charlton Athletic  4-1  Northampton  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Doncaster  3-3  Blackpool  2-1
21:00
2017-08-19
FT  Fleetwood Town  2-0  Wimbledon  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Peterborough   2-1  Rotherham  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Portsmouth  1-1  Walsall  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Scunthorpe United   1-0  Oxford  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Shrewsbury Town  3-2  Rochdale  2-1
21:00
2017-08-19
FT  Bradford  0-1  Blackburn  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Bury  2-3  Bristol  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Milton Keynes Dons  1-0  Gillingham  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Oldham   0-2  Wigan  0-2
21:00
2017-08-19
FT  Southend United  1-1  Plymouth  1-0
 England Divison 2
21:00
2017-08-19
FT  Accrington   2-1  Mansfield Town  1-1
21:00
2017-08-19
FT  Carlisle  3-0  Cheltenham Town  2-0
21:00
2017-08-19
FT  Chesterfield  2-0  Port Vale  2-0
21:00
2017-08-19
FT  Coventry  0-1  Newport County  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Crawley Town  0-1  Cambridge United  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Crewe   1-0  Barnet  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Exeter   1-0   Lincoln City   1-0
21:00
2017-08-19
FT  Forest Green Rovers  4-3  Yeovil  2-3
21:00
2017-08-19
FT  Luton   3-0  Colchester  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Morecambe  0-1  Swindon  0-1
21:00
2017-08-19
FT  Stevenage Borough  3-1   Grimsby Town   2-0
21:00
2017-08-19
FT  Wycombe Wanderers  2-4  Notts County  0-2
 England Conference
21:00
2017-08-19
FT  Bromley  2-0  Hartlepool United FC   1-0
21:00
2017-08-19
FT  Boreham Wood  2-1  Aldershot  2-0
21:00
2017-08-19
FT  Chester  2-3  Sutton  1-2
21:00
2017-08-19
FT  Gateshead  3-0  Macclesfield  2-0
21:00
2017-08-19
FT  AFC Fylde  2-2  Dagenham  1-1
21:00
2017-08-19
FT  Dover   1-1  Barrow  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Eastleigh  2-0  Tranmere  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Guiseley  3-2  Torquay United  1-2
21:00
2017-08-19
FT  Maidenhead United  1-1  Ebbsfleet  1-0
21:00
2017-08-19
FT  SolihullMoors  0-1  Halifax  0-1
21:00
2017-08-19
FT  Maidstone   2-1  Wrexham  2-1
21:00
2017-08-19
FT  Woking  0-2  Leyton  0-0
 Russia Premier League
19:00
2017-08-19
FT  Ural S.r.   0-0  CSKA Moscow  0-0
21:30
2017-08-19
FT  Spartak Moscow  3-4  Lokomotiv  2-0
00:00
2017-08-20
00:00  Rubin Kazan  ?-?   Anzhi 
 Turkey Super Lig
23:00
2017-08-19
 1  Karabukspor  1-1  Istanbul 
23:45
2017-08-19
23:45  Bursaspor  ?-?  Alanyaspor 
01:45
2017-08-20
01:45  Osmanlispor  ?-?  Galatasaray  
01:45
2017-08-20
01:45  Sivasspor  ?-?  Malatya 
 Danish SAS Ligaen
23:00
2017-08-19
 1  FC Cobenhavn  1-0  Sonderjyske 
 Holland KPN Telecompetitie
23:30
2017-08-19
 1  FC Twente Enschede  0-0  Venlo 
00:45
2017-08-20
00:45  Alkmaar  ?-?  ADO Den Haag 
01:45
2017-08-20
01:45  SC Heerenveen  ?-?  Heracles 
 Greece - National A
23:15
2017-08-19
 1  Xanthi  0-0  Lamia 
23:17
2017-08-19
 1  Asteras   0-2  Giannina 
 Portugal Primera Liga
22:00
2017-08-19
 31  Desportivo de Tondela  2-3  Estoril-Praia  0-2
00:15
2017-08-20
00:15  Vitoria Guimaraes  ?-?  Sporting Lisbon 
02:30
2017-08-20
02:30  SL Benfica  ?-?  Belenenses 
 Portugal Liga de Honora
17:00
2017-08-19
FT  Sporting Braga II   0-2  Santa Clara   0-0
17:15
2017-08-19
FT  FC Famalicao   0-0   SL Benfica B   0-0
22:03
2017-08-19
 31  Covilha  0-0  Vitoria  0-0
22:04
2017-08-19
 31  Uniao Madeira  3-0  Academica Coimbra  1-0
22:07
2017-08-19
 31  Cova da Piedade  2-0  Arouca  1-0
22:03
2017-08-19
 31  Varzim  1-1  Vicente  0-0
22:00
2017-08-19
 31  Viseu  2-0  Leixoes  0-0
22:00
2017-08-19
 31  Oliveirense  0-2  Nacional  0-0
22:03
2017-08-19
 31  Porto B   2-1  Penafiel  1-1
 Romania Divizia A
22:33
2017-08-19
 31  Gaz Metan Medias  0-2  Recas  0-2
01:00
2017-08-20
01:00  Juventus Bucharest  ?-?  Steaua Bucuresti 
 Scotland Premier League
18:30
2017-08-19
FT  Kilmarnock  0-2  Celtic  0-1
21:00
2017-08-19
FT  Motherwell FC  2-0  Ross County  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Glasgow Rangers  0-0  Heart  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Aberdeen  2-1  Dundee  1-0
21:00
2017-08-19
FT  St. Johnstone  1-0  Partick  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Hibernian FC  1-3  Hamilton FC  0-0
 Austria Bundesliga
21:00
2017-08-19
FT   Rapid Wien   1-2  Sturm Graz  0-1
23:29
2017-08-19
 1  WAC St. Andra  0-0  Admira 
 Czech Republic Gambrinus Liga
22:00
2017-08-19
 31  Zlin  1-0  MFK Karvina  0-0
22:00
2017-08-19
 31  Ostrava  3-2  Teplice  0-2
23:00
2017-08-19
 1  FC Bohemians 1905  0-0  Slavia Praha 
01:00
2017-08-20
01:00  Boleslav  ?-?  Liberec 
 Belgium Jupiler League
23:00
2017-08-19
 1  Genk  0-0  Royal Charleroi 
01:00
2017-08-20
01:00  AS Eupen  ?-?  Oostende 
01:00
2017-08-20
01:00  RS Waasland  ?-?  Lokeren 
01:30
2017-08-20
01:30  KV Mechelen   ?-?  Royal Antwerp FC 
 Belgium - 2e Klasse
22:01
2017-08-19
 31  St. Gilloise  3-0  Westerlo  1-0
01:30
2017-08-20
01:30  Oud Heverlee  ?-?  CercleBrugge 
 Switzerland National Liga
00:00
2017-08-20
00:00  FC Thun  ?-?  Lausanne 
00:00
2017-08-20
00:00  Zurich  ?-?  Young Boys 
 Switzerland Challenge League
00:00
2017-08-20
00:00  Chiasso  ?-?  Wil 1900 
00:00
2017-08-20
00:00  Rapperswil-Jona  ?-?  Wohlen 
 Sweden Allsvenskan
21:00
2017-08-19
FT  United  3-1  Malmo FF  3-0
 Norway Tippeligaen
23:00
2017-08-19
 1  Lillestrom  1-1  Valerenga 
 Poland 1st Division
20:30
2017-08-19
FT  Arka Gdynia  0-3  Pogon Szczecin  0-1
23:00
2017-08-19
 1  Piast Gliwice  0-0  Korona Kielce 
01:30
2017-08-20
01:30  Jagiellonia Bialystok  ?-?  Slask Wroclaw 
 Poland 2nd Division
22:00
2017-08-19
 31  Olimpia Grudziadz  0-0  Chrobry Glogow  0-0
21:59
2017-08-19
 31  Pogon Siedlce   0-0  Wigry Suwalki  0-0
22:05
2017-08-19
 31  Puszcza NiepoÅ‚omice  1-1  Odra Opole  1-0
22:00
2017-08-19
 31  Rakow Czestochowa  1-3  Katowice  0-2
19:45
2017-08-19
FT  GKS Tychy  1-0  Bytovia II Bytow  1-0
 Sweden Superettan
21:00
2017-08-19
FT  Syrianska FC  2-1  Osters IF  0-1
 Croatia 1st. Division
02:00
2017-08-20
02:00  NK Rijeka  ?-?  Lokomotiva 
 Sweden Superettan
23:00
2017-08-19
 1  Degerfors IF  1-0  Varbergs 
 Finland Veikkausliga
21:00
2017-08-19
FT  PS Kemi  1-5  Inter Turku   0-3
22:00
2017-08-19
 31  Seinajoki  1-0  Lahti  0-0
21:00
2017-08-19
FT  HIFK  1-0  RoPS  0-0
 Finland Ykkonen
21:00
2017-08-19
FT  AC Oulu  1-2  Gnistan  0-2
21:00
2017-08-19
FT  Honka  2-2  Haka  2-0
 Ireland Premier League
00:30
2017-08-20
00:30  Limerick  ?-?  Bohemians 
 Ireland 1st Division
01:30
2017-08-20
01:30  Longford Town  ?-?  Athlone 
 Norway Adeccoligaen
20:00
2017-08-19
FT  Ranheim IL  6-1  Levanger  3-0
 Chile Primera Division
22:00
2017-08-19
 31  Santiago  0-1   Catolica  0-0
01:30
2017-08-20
01:30  Union Espanola  ?-?  San Luis  
04:00
2017-08-20
04:00  Antofagasta  ?-?  Palestino 
06:30
2017-08-20
06:30  Colo Colo  ?-?  Concepcion 
 Hungary NB1
23:00
2017-08-19
 1  Fehervar   1-0  Balmazujvaros 
01:30
2017-08-20
01:30  Ujpesti TE  ?-?  Diosgyor 
 Japan J-League Division 1
16:30
2017-08-19
FT  Jubilo Iwata  1-1  C.Osaka  0-1
16:30
2017-08-19
FT  Kashima   2-0  Shimizu  1-0
17:00
2017-08-19
FT  Albirex Niigata  1-2  Vegalta  1-0
17:00
2017-08-19
FT  Gamba Osaka  0-1  Kashiwa  0-0
17:00
2017-08-19
FT  Sanfrecce Hiroshima  1-0  Ventforet  0-0
17:00
2017-08-19
FT  Kawasaki Frontale  2-1  Consadole  1-0
17:00
2017-08-19
FT  Sagan Tosu  3-0  Omiya  1-0
18:00
2017-08-19
FT  Urawa Red Diamonds  2-1  FC.Tokyo  2-1
 Korea League
17:00
2017-08-19
FT  Jeju Utd FC  3-1  Jeonnam Dragons  1-0
17:00
2017-08-19
FT  Jeonbuk Hyundai Motors  3-1  Gwangju  1-1
17:00
2017-08-19
FT  FC Seoul  1-1  Ulsan  1-1
17:00
2017-08-19
FT  Suwon Samsung   2-3  Gangwon FC  1-1
 China Premier League
15:00
2017-08-19
FT  Yan Bian  0-4  Jiangsu ShunTian  0-1
16:30
2017-08-19
FT  Guizhou Zhicheng  2-1  Shanghai East Asia FC  0-0
18:35
2017-08-19
FT  Hebei  2-0  Beijing Guoan  0-0
18:35
2017-08-19
FT  Liao Ning  1-1  Tianjin  0-1
18:35
2017-08-19
FT  ShenHua   0-3  Guangzhou  0-1
 Scotland Division 1
21:00
2017-08-19
FT  Dunfermline  3-1  Falkirk  2-0
21:00
2017-08-19
FT  Inverness C.T.  1-1   Greenock Morton   1-0
21:00
2017-08-19
FT  Queen of South  1-0  Dumbarton  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Dundee Utd  1-0  Brechin  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Livingston  1-3  St.Mirren  1-1
 Scotland Division 2
21:00
2017-08-19
FT  Raith Rovers  3-1  Forfar  1-1
21:00
2017-08-19
FT  Alloa  1-0  Queen Park  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Arbroath  2-3  East Fife  1-3
21:00
2017-08-19
FT  Stranraer  3-4  Ayr  1-1
 Scotland Division 3
21:00
2017-08-19
FT  Stenhousemuir  3-1  Peterhead  1-1
21:00
2017-08-19
FT  Berwick  1-5  Annan Athletic  1-3
21:00
2017-08-19
FT  Montrose  1-0  Cowdenbeath  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Stirling Albion  2-0  Edinburgh  2-0
 England Conference North Division
21:00
2017-08-19
FT  Tamworth  4-1  Curzon  2-0
21:00
2017-08-19
FT  York City  4-3  Nuneaton Town  2-0
21:00
2017-08-19
FT  Alfreton   0-1  Southport  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Blyth Spartans  0-1  N.Ferriby  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Boston United  2-0  Chorley   1-0
21:00
2017-08-19
FT  Brackley   2-0  Spennymoor Town  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Bradford Park Avenue  3-0  Utd of Manchester  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Darlington  0-1  Telford  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Gainsborough Trinity  4-5  Harrogate  2-1
21:00
2017-08-19
FT  Leamington  2-3  Stockport County   1-1
21:00
2017-08-19
FT  Salford City  3-0  Kidderminster  0-0
 England Conference South Division
21:00
2017-08-19
FT  Bognor Regis Town  1-1   Weston Super Mare   0-1
21:00
2017-08-19
FT  Gloucester City  1-0  Hemel Hempstead Town  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Havant and Waterlooville  1-2  BathCity  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Wealdstone  0-2  Chelmsford  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Welling United  3-2  Hungerford  3-1
21:00
2017-08-19
FT  Poole Town  0-1  St Albans  0-1
21:00
2017-08-19
FT  ConcordRangers  1-0  Whitehawk  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Truro City  0-1  Eastbourne Borough  0-0
21:00
2017-08-19
FT  Braintree   2-1  Hampton  1-0
21:00
2017-08-19
FT  Chippenham  2-2  East Thurrock Utd  2-0
21:00
2017-08-19
FT  Dartford  7-1  Oxford  4-0
 Campeonato Brasileiro, Serie A
02:00
2017-08-20
02:00  Corinthians  ?-?  Vitoria Salvador 
05:00
2017-08-20
05:00  Flamengo  ?-?  Clube Goianiense 
 Brasileiro, Serie B
02:30
2017-08-20
02:30  ABC RN  ?-?  Internacional 
02:30
2017-08-20
02:30  CRB (AL)  ?-?  Luverdense 
02:30
2017-08-20
02:30  Guarani  ?-?  Santa Cruz (PE) 
05:00
2017-08-20
05:00  Paysandu (PA)  ?-?  Parana 
02:30
2017-08-20
02:30  Boa EC   ?-?  Ceara 
 USA Major League Soccer
06:30
2017-08-20
06:30  Montreal Impact  ?-?  Salt Lake 
06:30
2017-08-20
06:30  Orlando City  ?-?  Columbus 
07:00
2017-08-20
07:00  Chicago Fire  ?-?  Toronto 
07:30
2017-08-20
07:30  Kansas City Wizards  ?-?  Dallas 
08:00
2017-08-20
08:00  Colorado Rapids   ?-?  Washington 
09:00
2017-08-20
09:00  Vancouver Whitecaps FC  ?-?  Houston Dynamo 
09:30
2017-08-20
09:30  San Jose  ?-?  Philadelphia 
Powered by Khmer79.com